eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Zeroline leptin active

Zero line kullanıcı yorumları, şikayetleri ve zeroline zayıflama tozu kullananlar

Yeni bir zayıflama ürünü olan zeroline zayıflama tozu ile alakalı bu yazımızda merak ettiğiniz sorulara yer vereceğiz. Siz de zero line kullananlar arasındaysanız yorum alanından ürün hakkındaki düşüncelerinizi, ürünü kullanmak isteyen kişilerle paylaşabilirsiniz. İşe yarıyor mu? Öncelikle bu sorunun cevabını öğrenmemiz gerekiyor. İşe yarıyorsa kaç günde ne kadar kilo verdiriyor? Yan etkileri var mıdır, sağlığımıza birşey olur mu? Bütün bu soruların yanıtını aldığınızda eğer içiniz rahat ediyorsa kullanabilirsiniz ancak 1 tane bile yan etkisi varsa kullanmadan önce birkaç defa düşünmenizi tavsiye ediyoruz.

Zeroline nedir?

Zero line, içerisinde bulunan bitkisel karışım sayesinde size enerji veren, kilo kaybetmenize yardımcı olan metabolizmayı hızlandırarak tok kalmanızı sağlayan bir gıda takviyesidir. Yüzde 100 işe yarıyor diye bir iddiada bulunamaz kimse o nedenle her kullanan zayıflayacaktır diye bir kaide yoktur. Fakat eğer spor yaparken, diyet programı uygularken zero line leptin active zayıflamaya yardımcı tozu da kullanırsanız kilo verme, yağ yakılma olayı daha da hızlanacaktır.

Satış sitelerinde iddia edildiğine göre bu ürün zayıflama ürünleri arasında ilk defa onay alan bir üründür. Yani işe yaradığını söylüyorlar. Yine de zeroline satın almadan önce mutlaka zero line kullanıcı yorumları ve şikayetleri okumanızı tavsiye ediyoruz.

Zero line içeriği

İçerisinde ginseng, açlık otu, mate yaprağı, kingo yaprağı ve chia tohumu bulunan bu ürün ekstra olarak size tokluk veren ve leptin hormonunu tetiklemektedir. Satış fiyatı diğer zayıflama ürünleri ile hemen hemen aynıdır. Bu bir zayıflama kapsülü, çayı yada jel değildir. Ayran, su yada meyve suyu ile içebileceğiniz bu karışım spor ile desteklendiğinde işe yaramaktadır.

Her zaman söylediğimiz gibi eğer birşey satın alacaksanız mutlaka eŞikayet, Şikayetvar tarzı sitelerde paylaşılan yorumları ve şikayetleri okuyunuz. Ürünün kendi sitesindeki yorumların firma çlışanları tarafından yapılabileceğini yada düzenlenebileceğini unutmayınız.

Zeroline kullanıcı yorumları

1 kutu zero line leptin active tozu 14 günlük kullanım içindir. Fayda görebilmeniz için en az 1 ay boyunca kullanmanız tavsiye ediliyor. (Neden 1 ay? Bilemiyoruz.) Eğer 14 günlük deneme paketini satın alacağım diyorsanız ödeyeceğiniz tutar kargo bedeli ile birlikte 79 TL’dir. Diğer paketlerin listesi aşağıdadır:

  • 1 kutu zeroline leptin active: 69 TL + 10 TL kargo bedeli
  • 3 kutu zeroline leptin active: 159 TL + ücretsiz kargo
  • 4 kutu zero line zayıflama tozu: 219 TL + ücretsiz kargo

Yukarıda 2 kutu fiyatını paylaşmadık. Sitelerinde sadece 1 kutu, 3 kutu ve 4 kutu satış seçenekleri bulunuyor. Eğer 2 kutu satın almak istiyorsanız 2 adet 1 kutu sipariş vermeniz gerekiyor ki fiyatı o zaman 3 kutu fiyatındna daha fazla olmuş oluyor. Yani bir nevi sizi 3 kutu almaya teşvik ediyorlar.

Zeroline kullanıcı yorumları
Zeroline kullanıcı yorumları

Zero line leptin active şikayetleri

Değerli eŞikayet.net takipçileri.. Lütfen sayfanın altında bulunan zero line kullanıcı yorumları alanındaki yorumları ve şikayetleri okuyunuz. Satın almadan öcne kafanıza takılan tüm soruları sorarak, cevaplarını alınız. Eğer doktorunuz bu tarz ürünleri kullanmanızı yasaklamışsa lütfen kullanmayınız. Eğer herhangi bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza danışmayı ihmal etmeyiniz. Zeroline kullananlar

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI

1 YORUM
  1. eŞikayet

    Zero line zayıflama tozu ile alakalı yorumları buradan paylaşabilirsiniz.